Bilić golom u završnici ostao na vrhu, Sluga preselio na klupu Lutona

Branimir Korać • subota, 19.10.2019.

I nakon 12. kola Championshipa na vrhu ljestvice bit će Slaven Bilić s West Bromwich Albionom. U ovom kolu slavio je u gostima kod Middlesbrougha 1:0...

West Bromwich Albion ostaje na vrhu ljestvice Championshipa i nakon ovog kola. Bilićeva momčad slavila je u gostima kod Middlesbrougha 1:0 u tijesnom dvoboju koji je odlučen u završnici, u 82. minuti golom Robsona Kanua.

Bilić čuva vrh, a tako bi trebalo biti i nakon sljedećeg kola kada na svom travnjaku dočekuje fenjeraša Barnsleyja koji je u 12 kola uhvatio sedam bodova.

Filip Krovinović kod Middlesbrougha igrao je do 63. minute kada ga je zamijenio Kyle Edwards.

Šunjićev Birmingham gostovao je kod Leedsa i upisao poraz 1:0. U izjednačenom i otvorenom dvoboju Kalvin Philips zabio je za pobjedu, a Šunjić je odradio cijelu utakmicu.

U problemima je Simon Sluga koji više nije prvi golman Lutona, barem nije bio u ovom kolu kada je Luton ugostio Bristol City. Da stvar po Slugu bude još gora, James Shea branio je dobro i sačuvao mrežu čistom i nadamo se da se Slugi neće dogoditi isto što i Lovri Kaliniću.