Lille 3:0 Bordeaux
Bordeaux

Tri gola Lillea za nova tri boda, Bradarić bez nastupa

Petar Jenjić • subota, 26.10.2019.

Nogometaši Lillea danas su na domaćem terenu stigli do nove prvenstvene pobjede, slavlje protiv Bordeaxua s 3:0...

Prvi susret današnjeg dana 11. kola Ligue 1 otišao je na stranu Lillea koji je bio bolji od Bordeauxa s 3:0. Peta je to njegova pobjeda ove sezone, a druga uzastopna, dok je gostima ovo treći poraz u posljednje četiri utakmice.

Na prvi pogodak čekalo se do 22. minuti kada je Yusuf Yazici ostavio loptu za Benjamina Andrea koji krasnim udarcem s dvadesetak metara matira protivničkog vratara.

Na novi se pogodak čekalo sve do 62. minute. Koscielny je skrivio penal, a realizirao ga Yazici koji se tako upisao i u strijelce.

Konačan rezultat postavio je Loic Remy u prvoj minuti sudačke nadoknade nakon što je lijepo prošao jednog protivničkog braniča, a zatim pospremio loptu u mrežu.

U dresu domaće momčadi nije nastupio Domagoj Bradarić.