Preokret Hajduka II, Dinamo II poražen kod Croatije Zmijavci

Petar Jenjić • nedjelja, 27.10.2019.

Odigrane su još tri utakmice 11. kola Druge HNL. Druga momčad Hajduka nakon preokreta svladala je Sesvete, Dinamo II poražen je na gostovanju kod Croatije Zmijavci, dok su Rudeš i Hrvatski dragovoljac remizirali...

Petu pobjedu ove sezone upisala je Croatia Zmijavci koja je na domaćem terenu minimalno slavila protiv druge momčadi Dinama. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Ante Ćapin u 87. minuti.

Do pobjede je stigla i druga momčad Hajduka koja je kao domaćin u Dugopolju bila bolja od Sesveta s 3:1. Splićani su sada na trećem mjestu s 19 bodova, dva više od današnjeg protivnika.

Gosti su vodili nakon prvog poluvremena pogotkom Matije Malenkušića iz 30. minuti, međutim, u nastavku je stigao preokret. Prvo je u 56. minuti poentirao Jakov Blagaić, šest minuta kasnije Jurica Pršir, a konačan rezultat postavio je Michele Šego u 70. minuti.

Dvoboj zagrebačkih klubova, između Rudeša i Hrvatskog dragovoljca, završen je remijem 1:1. Rudeš je poveo u sedmoj minuti pogotkom Denija Jurića, da bi u 42. minuti konačan rezultat postavio Luka Nakić.