Bayer minimalno slavio, Schalke ipak prejak za Arminiju

Petar Jenjić • srijeda, 30.10.2019.

Odigrane su još tri utakmice u šesnaestini finala Kupa Njemačke u kojima nije bilo prevelikih iznenađenja. Bayer i Schalke prošli su dalje kao prvoligaši, kao i Karlsruher koji je slavio kod Darmstadta...

U dvoboju dvaju drugoligaša do pobjede je stigao Karlsruher koji je minimalno slavio na gostovanju kod Darmstadta. Strijelac jedinog gola bio je Philipp Hofmann u 85. minuti.

Istim je rezultatom do pobjede stigao Bayer Leverkusen koji je na domaćem terenu slavio protiv Paderborna. Za pobjedu i osminu finala zabio je Lucas Alario u 26. minuti.

Schalke je večeras gostovao kod drugoligaša Arminie Bielefeld te u konačnici slavio s ukupnih 3:2, iako je mogao i većim rezultatom.

Nakon prvog poluvremena gosti su postigli sva tri gola. U vodstvo ih je doveo Alessandro Schopf u 16. minuti, da bi sljedeća dva gola, oba na asistenciju Marka Utha zabio Benito Raman.

Domaćin se nije predavao. U nastavku susreta smanjio je zaostatak preko Fabiana Klosa i Ceboa Soukoua, ali do izjednačenja ipak nije stigao.

Nogometni vikend od Londona do Trabzona

Od danas pa sve do ponedjeljka, nogometna Europa će nam pružiti mnoštvo zanimljivih utakmica. Zimske pauze su gotove i u ligama koje ih...