Vodeni sportovi

Mladost u zadnjoj četvrtini slomila Hannover i upisala pobjedu

Petar Jenjić • srijeda, 20.11.2019.

Zagrebačka Mladost stigla je do pobjede u susretu Hannovera sa 15:13, a dvoboj je prelomila u posljednjoj četvrtini...

Vaterpolisti Mladosti produžili su niz neporaženosti u Ligi prvaka na četiri utakmice, a danas su stigli do druge uzastopne pobjede. Ugostili su njemački Hannover te ga porazili rezultatom 15:13.

Mladostaši su prvu četvrtinu zaključili s golom prednosti (4:3), kao i prvo poluvrijeme (8:7), iako su imali i dva gola prednosti.

Na ulasku u posljednjih osam minuta rezultat je bio poravnat na 10:10 nakon čega su uslijedila tri uzastopna pogotka domaće momčadi. Uspio je Hannover smanjiti na 13:12, ali više od toga ipak nije išlo.

Sjajan je u redovima Mladosti bio Miloš Ćuk sa šest golova, dok je Alex Bowen dodao tri pogotka.

Goste je predvodio Aleksandar Radović s četiri gola. Petar Muslim postigao je jedan pogodak.