Druga HNL, 15. kolo, 29.11.2019, 13:00 h
Dugopolje 0:2 Šibenik
Šibenik

Šibenčani došli do sva tri boda u Dugopolju za povećavanje prednosti na vrhu

Mihaela Bradovski • petak, 29.11.2019.

U prvom susretu 15. kola Druge HNL lider Šibenik gostovao je u Dugopolju i stigao do nove pobjede. U svakom poluvremenu po jedan pogodak, dovoljno za pobjedu...

Nije bilo iznenađenja u Dugopolju, Šibenik je odradio utakmicu kako se od njega i očekivalo te je upisao pobjedu 2:0 čime je dodatno povećao prednost na vrhu ljestvice.

Na mekanom i teškom terenu Dugopolje je izdržalo do 38. minute kada je dosuđen kazneni udarac za goste. Domaćin se nije mogao složiti s tim, ali prosvjedi nisu pomogli i Davor Kukec doveo je goste u vodstvo.

U drugom dijelu Šibenčani su dodatno povećali prednost novim pogotkom, u 64. minuti Mario Ćurić povisio je na konačnih 2:0.

Pred Šibenčanima je u 2019. godini još jedna utakmica u prvenstvu i to gostovanje kod druge momčadi Hajduka, ali tu je i još kup dvoboj protiv Lokomotive.