Hrvatska U-19 lakoćom svladala Austrijance

hns-cff.hr, Petar Jenjić • srijeda, 19.02.2020.

Hrvatska U-19 reprezentacija svladala je vršnjake iz Austrije s 4:0. Tri pogotka izabranici Josipa Šimunića zabili su u drugom poluvremenu...

Na rođendan svog izbornika Josipa Šimunića, hrvatski nogometni reprezentativci do 19 godina svladali su u Medulinu odgovarajuću izabranu vrstu Austrije.

Hrvatski nogometaši nisu imali prevelikih problema protiv austrijskih vršnjaka. Nakon prvog poluvremena imali su gol prednosti, a u nastavku su s tri nova gola potvrdili pobjedu.

U prvom je dijelu suparničku mrežu načeo Kuprešak, a potom je sredinom nastavka hrvatsku prednost udvostručio Brnić. Za konačnih 4:0 pobrinuo se dvostruki strijelac Šarić u završnici utakmice.

Druga ovotjedna prijateljska utakmica nacionalnih selekcija Hrvatske i Austrije na rasporedu je u Poreču, u četvrtak, 20. veljače s početkom u 12:00 sati.

Hrvatska: Sentić, Braut, Jenjić, Škaričić, Boras, Brnić, Bulat, Šarić, Čuić, Kuprešak, Mekić. Izbornik: J. Šimunić.