Hrvati efikasni u Singapuru, dva gola Stipe Plazibata

Mihaela Bradovski • četvrtak, 19.03.2020.

Rijetke su lige još uvijek u pogonu, a jedna od njih je ona singapurska. U srijedu tamo su se sastali Balestier Khalsa i Hougang, a od četiri gola na susretu, tri su postigli Hrvati...

U Bishanu pred praznim tribinama zbog sigurnosnih razloga u srijedu su se sastali Balestier Khalsa i Hougang u sklopu singapurskog prvenstva.

U zanimljivom dvoboju pobjednika nije bilo, susret je okončan 2:2, a od trojice Hrvata dvojica su zabijala i to tri od ukupno četiri pogotka.

Upravo Šime Žužul doveo je domaćina u vodstvo ovosezonskim prvijencem i s tih 1.0 otišlo se na odmor.

U nastavku susreta na scenu je stupio Stipe Plazibat, napadač velikog renomea u tom dijelu svijeta. S dva pogotka donio je gostima preokret i tako se vratio golovima nakon dvije utakmice posta, a prije toga u tri utakmice zabio je čak sedam golova (kup i prvenstvo).

Ipak, domaćin je ostao neporažen, poravnao je na konačnih 2:2 Japanac Shuhei Hoshino.

Žužul i Kristijan Krajček kod domaćina te Plazibat kod gostiju odradili su po 90 minuta.