Varaždinci u prijateljskom susretu sa sedam golova na Kajzerici svladali Lokomotivu

Branimir Korać • srijeda, 20.05.2020.

U utorak je na Kajzerici odigrana prijateljska prvoligaška utakmica između Lokomotive i Varaždina, a Toplakova momčad bila je uspješnija te je slavila s 4:3...

Lokomotiva i Varaždin nastavljaju s pripremama za nastavak sezone, Lokosi će se boriti za Europu, a Varaždinci za opstanak u društvu najboljih. U jučerašnjoj prijateljskoj utakmici pobjedu su ipak odnijeli gosti iz Varaždina koji su slavili s 4:3.

Imali su odličan ulazak u utakmicu i vrlo brzo došli su do dva gola prednosti golovima Drožđeka i Senića, ali do poluvremena se Lokomotiva vraća preko Uzunija i Tucija.

U drugom dijelu ponovno Varaždinci bježe na dva pogotka prednosti, ovaj put strijelci su bili Posavec i Benko, a Lokomotiva nije uspjela još jednom nadoknaditi zaostatak te je samo smanjila preko Halilovića 15 minuta prije kraja.

Varaždin i Lokomotiva još jednom će se susresti i to u subotu, ali ovaj put u Varaždinu.