Diamantakosu zadnjih pola sata, promašio kazneni udarac u teškom porazu

Mihaela Bradovski • subota, 23.05.2020.

Budući igrač Hajduka Dimitrios Diamantakos odrađuje posljednje utakmice u dresu St. Paulija, a ovu protiv Darmstadta neće pamtiti po dobrom. Njegova momčad je teško stradala, a on je promašio kazneni udarac...

Grk Dimitrios Diamantakos bit će novi napadač Hajduka, a prije dolaska u Split, mora do kraja odraditi ugovor sa St. Paulijem.

U 27. kolu druge njemačke lige St. Pauli je gostovao kod Darmstadta i upisao ružan poraz 4:0. Potpuni raspad gosti su doživjeli u zadnjih 15 minuta kada su primili tri pogotka i promašili kazneni udarac.

Diamantakos je ušao u igru u 61. minuti kod vodstva Darmstadta 1:0, gostujući trener tada je izvršio čak četverostruku izmjenu, ali to mu nije pomoglo, dapače. Grk je u završnici imao priliku barem postići počasni pogodak, ali nije realizirao kazneni udarac.

Strijelci za Darmstadt bili su Mathias Honsak, Yannick Stark, Marvin Mehlem i Victor Palsson.