Deportivo Alaves 0:1 Real Betis
Real Betis

Real Betis u 94. minuti do pobjede u Vitoriji

Mihaela Bradovski • nedjelja, 13.09.2020.

Real Betis krenuo je pobjedom u novu sezonu, ali teško izborenom pobjedom u gostioma kod Alavesa. Sva tri boda osigurao mu je Cristian Tello u 94. minuti...

Tri velika boda u gostima na otvaranju sezone osvojio je Real Betis. Slavio je kod Alavesa s minimalnih 1:0, u zanimljivom susretu u kojem su gosti bili za nijansu bolji i pobjedi nema zamjerke.

Gosti su mogli i ranije do pobjede, imali su odličnu priliku na pola sata igre kada je Guido Rodriguez zatresao gredu i malo je nedostajalo da lopta završi u mreži.

Početkom drugog poluvremena i domaćin je mogao do pogotka. Nakon kornera lopta je došla u sredini do Battaglije, no njegov pokušaj nije problem za vratara.

Gosti su još jednom zatresli okvir gola preko Canalesa da bi do pogotka došli u 94. minuti.

Lopta je došla do Cristiana Tella na rubu 16 metara, njega baš nitko nije pratio i on iskorištava taj poklon i zabija za 1:0.

Završilo je pobjedom gostiju koji su bili bolji, a na kraju su preko Tella iskoristili očajnu reakciju obrane.