Moskovljanke vrlo uvjerljive protiv Rumunjki, Nora Mork predvodila Vipers do nove pobjede

Branimir Korać • subota, 26.09.2020.

Osim poraza Podravke u susretu trećeg kola Lige prvakinja, domaći dvoboj izgubio je i Bietigheim dok je CSKA lakoćom slavio protiv Ramnicu Valcee...

Rukometašice Bietigheima upisale su i treći poraz. Ovaj put protiv dosad stopostotnog Vipersa koji je slavio s 33:29 u susretu u kojem domaće igračice nisu uspjele zadržati visoku razinu igre koju su držale tijekom prvog poluvremena.

U nastavku susreta sve je išlo u korist Dankinja koje su se odvojile i upisale ipak očekivanu pobjedu.

Nora Mork zabila je devet golova, a sedam je dodala Henny Ella Reistad. Kod Njemica istaknule su se Antje Lauenroth s osam golova, Julia Maidhof sa šest te Xenia Smits s pet golova.

Moskovski CSKA slavio je kod kuće protiv Ramnicu Valcee s 30:20. Još jedna uvjerljiva pobjeda, ovaj put Moskovljanki koje su pokazale kako imaju veću širinu i kvalitetu nego Rumunjke.

Elena Mihajličenko predvodila je CSKA s devet golova, a kod gošći najefikasnija s četiri gola bila je Marta Lopez Herrero.