Villarreal upisao remi protiv oslabljenog Real Madrida

Jan Šneler • subota, 21.11.2020.

U 10. kolu La Lige, Villarreal je na svom terenu upisao remi protiv Real Madrida koji je nastupio bez nekoliko prvotimaca...

Teško se sjetiti kada je posljednji put Villarreal bio favorit na kladionicama protiv Real Madrida, ali ove sezone neke neuobičajene stvari postale su realnost. Problem sa formom nije bio jedini manjak Reala već i činjenica da su zbog koronavirusa ostali bez nekolicine prvotimaca.

Ipak, Madriđani su poveli već nakon dvije minute susreta kada je Mariano iskoristio asistenciju Danija Carvajala i pogodio za 0:1. Nakon ranog pogotka očekivali smo nešto otvoreniju igru, no ritam je bio prilično slab.

Villarreal - Real Madrid Rezultati uživo

Do odmora većih prilika nije bilo, a u nastavku također nismo mnogo vidjeli od Reala. Villarreal je bio puno agresivniji i konkretniji te naposljetku u 76. minuti došao do izjednačenja.

Gerard Moreno precizno je izveo udarac s bijele točke i postavio konačnih 1:1. Dodajmo kako je Luka Modrić odigrao cijeli susret, međutim uklopio se u sivilo cijele momčadi.

Za kraj, istaknimo kako su nešto ranije svoj susret 10. kola odigrali Levante i Elche. Utakmica je završila s neodlučenih 1:1.