Tenis

Braća Sabanov sjajnim nastupom prošli u polufinale u Beogradu

Mihaela Bradovski • srijeda, 21.04.2021.

Braća Ivan i Matej Sabanov prošli su u polufinale konkurencije parova na ATP turniru u Beogradu. U četvrtfinalu su lakoćom svladali Aljaža Bedenea i Divija Sharana...

Sjajan tjedan i prvo polufinale na ATP Touru za Ivana i Mateja Sabanova. U četvrtfinalu turnira u Beogradu pomeli su Aljaža Bedenea i Divija Sharana.

Braća Sabanov dosad su najbolje rezultate i najzapaženije nastupe bilježili na Challengerima, međutim pokazali su da mogu igrati i na višoj razini što u Beogradu i potvrđuju.

Bedenea i Sharana eliminirali su za svega 56 minuta uz samo četiri izgubljena gema. Posebno dobro odradili su prvi set koji su dobili sa 6:1.

U drugom setu bilo je više borbe, Bedene i Sharan vodi su 3:1 uz break, ali nakon toga izgubili sva četiri gema i upisali poraz 6:1, 6:3.