Vodeni sportovi

Mladost iz Medulina slavila na PH u daljinskom plivanju perajama

Sportnet • srijeda, 21.07.2021.
Mladost iz Medulina slavila na PH u daljinskom plivanju perajama

Na jezeru Šokerica pokraj Koprivnice je održano PH u daljinskom plivanju perajama, a vrlo dobar uspjeh polučio je Mladost iz Medulina...

Proteklog vikenda održano je na jezeru Šoderica kraj Koprivnice Otvoreno Prvenstvo Hrvatske u daljinskom plivanju perajama na kojem su nastupili natjecatelji i natjecateljice iz Istre i to iz klubova RSK "Mladost" Medulin, RSK "Boškarini" Pula i KPA "Uljanik" Pula.

Plivale su se discipline u kategoriji mlađih juniora i starijih 4000m i štafeta 4x2000m te u kategoriji kadeta i mlađih 2000m i štafeta 4x500m. Nastupili su Ema Ivetić, Luka Bohač, Lean Osmanović, Barbara Matika, Mihael Botić, Karlo Reljanović, Lea Ikić Čupev, Lana Rački, Meri Bernobić, Toni Pekica, Leon Čupev, Robert Čupev, David Reljanović, Leon Kolar, Lucas Kolar, Matija Ritoša, Ana Meden, Dora Komparić, Sara Soldo, Luka Kasalo, Sebastijan Hajnc i Martina Pekica.

Ema Ivetić pobijedila je u apsolutnoj konkurenciji među ženama na 4000m.
Junior Luka Bohač pobijedio je u apsolutnoj i juniorskoj konkurenciji na 4000m.
Robert Čupev doplivao je do drugog mjesta apsolutno na istoj dionici.
Junior Lean Osmanović bio je treći u juniorskoj konkurenciji na 4000m.
Barbara Matika pobijedila je među kadetkinjama u disciplini 2000m.
Dora Komparić je bila treća među kadetkinjama i prva među mlađim kadetkinjama na dionici od 2000m.
Leon Kolar je pobijedio među kadetima u istoj disciplini.
Lucas Kolar je bio drugi među mlađim kadetima.
Leon Čupev osvojio je zlato među dječacima dok je David Reljanović bio drugi.

Ženska seniorska štafeta 4x2000m (Matika, Pekica, Ikić Čupev, Ivetić) doplivala je do prvog mjesta.
Muška seniorska štafeta 4x2000m (Bohač, Kolar, Botić, Osmanović) osvojila je također prvo mjesto.
Muška kadetska štafeta 4x500m (Reljanović D, Ritoša, Bernobić, Reljanović K) doplivala je do trećeg mjesta među kadetima.
Ženska kadetska štafeta 4x500m (Matika, Rački, Komparić, Soldo) bila je prva.

U ukupnom poretku među ženama, muškima i sveukupno RSK "Mladost" Medulin bila je prva.

Sviđa ti se članak? Podijeli ga!

Pročitaj više

Vodeni sportoviOstalo
Sadržaj se nastavlja
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!