Tenis

Nino Serdarušić poražen u tri seta u osmini finala u Banja Luci

Mihaela Bradovski • četvrtak, 09.09.2021.

Nino Serdarušić nije uspio proći u četvrtfinale turnira u Banja Luci. Zaustavio ga je treći nositelj Tomas Martin Etcheverry...

Treći nositelj turnira u Banja Luci, Argentinac Tomas Martin Etcheverry, zaustavio je hrvatskog tenisača Ninu Serdarušića pobjedom u tri seta.

Serdarušić je dobro krenuo, bio je bolji, ali nakon što je izgubio drugi set, potpuno je pao i upisao poraz.

U prvom setu break lopti nije bilo sve do završnice gdje je Serdarušić odmah prvu iskoristio za 6:4.

I u drugi set Serdarušić je bolje krenuo, poveo s 2:0 što znači da je povezao četiri gema zaredom, no onda je izgubio servis, Etcheverry se vratio i nakon što Serdarušić nije iskoristio 15:40 kod 4:3, krenuo je prema dolje.

Argentinac je uzeo set u tie-breaku i onda u trećem bio uvjerljiv sa 6:1 te izborio četvrtfinale.

Challenger Banja Luka, drugo kolo:
Tomas Martin Etcheverry (Argentina, 3) - Nino Serdarušić (Hrvatska) 4:6, 7:6(4), 6:1