Ronaldo s dva gola oduševio u drugom debiju u Manchester Unitedu

Branimir Korać • subota, 11.09.2021.

Cristiano Ronaldo vratio se u Manchester United i odmah u prvom nastupu oduševio s dva pogotka, odličnom igrom, a United je to "proslavio" pobjedom 4:1...

Cristiano Ronaldo ponovno u crvenom dresu, ponovno zabija i "leti" terenom. Iako nije imao dovoljno treninga s momčadi i trebat će mu vremena da se u potpunosti uklopi u igru, bio je spreman i Solskjaer ga je stavio od prve minute na travnjak te nije pogriješio.

Ronaldo je doveo Manchester United u vodstvo u 45. minuti za erupciju oduševljenja na tribinama Old Trafforda i United je odnio tu prednost na odmor.

Na startu drugog poluvremena Javier Manquillo je vratio Newcastle u utakmicu, ali vrlo brzo Ronaldo još jednom zabija i vraća United u vodstvo.

Do kraja susreta Manchester je bio bolji i s još dva gola potvrdio visoku pobjedu, prvo je krasno zabio Bruno Fernandes, a točku na i stavio je Jesse Lingard.

Arsenalu je ovo bila jako važna utakmica i vidjelo se koliko želi pobjedu. Pucao je iz svih oružja, ali samo jedna lopta završila je iza leđa Krula, bio je to udarac Aubameyanga, dovoljno za pobjedu 1:0.

Istim rezultatom slavio je i Manchester City u gostima kod Leicestera. Bila je to ujedno i osveta za Community Shield, a pobjedu momčadi pod vodstvom Pepa Guardiole donio je Bernardo Silva sredinom drugog dijela.

West Ham je uoči gostovanja u Maksimiru odigrao 0:0 kod Southamptona. U izjednačenom dvoboju gosti su završili s igračem manje zbog isključenja Michaila Antonija. Nikola Vlašić bio je na travnjaku od 63. minute.

Premier liga, četvrto kolo Manchester United - Newcastle 4:1
Arsenal - Norwich 1:0
Leicester - Manchester City 0:1
Southampton - West Ham 0:0
Brentford - Brighton 0:1
Watford - Wolves 0:2