Monaco prvi ove sezone zabio Nici i odnio bod

Branimir Korać • nedjelja, 19.09.2021.

U prvom nedjeljnom dvoboju u Ligue 1 Niko Kovač je s Monacom gostovao u Nici i upisao remi 2:2. Domaćin je do ovog susreta bio bez ijednog primljenog gola ova sezone...

Vrlo zanimljiv dvoboj odigrali su Nice i Monaco, a okončan je 2:2. Derbi Azurne obale ispunio je očekivanja, viđena su četiri gola, a Monaco je uspio ono što nisu ranijih pet protivnika Nice - zabio joj je pogodak i to ne jedan nego dva.

Poveli su gosti u 39. minuti golom ruskog reprezentativca Aleksandra Golovina što je bilo zasluženo vodstvo s obzirom da je dotad Monaco imao bolje prilike.

U drugom dijelu Nice je stigla do preokreta. prvo je u 51. minuti Andy Delort zabio za poravnanje, a zatim u 73. minuti Hichem Boudaoui je donio preokret domaćinu.

Međutim samo četiri minute kasnije Monaco se vraća u utakmicu. Došao je do poravnanja iz kaznenog udarca preko Wissama Ben Yeddera.

Veliku priliku za pobjedu Nice je propustila u 82. minuti. Dobila je i ona kazneni udarac, izveo ga je Amine Gouiri i pucao pokraj vratnice.

Monaco je tako stigao do vrijednog boda na neugodnom gostovanju koji mu ne donosi neki poseban skok na ljestvici, ali ga drži van zone ispadanja.

Rapid - Ponos Austrije

U trećem kolu Europske lige, nogometaši Dinama će gostovati u Beču kod Rapida. Donosimo priču o najvećem austrijskom nogometnom...