Spezia do prve pobjede, Erlić zbog ozljede napustio igru

Branimir Korać • nedjelja, 19.09.2021.

U četvrtom kolu talijanskog prvenstva odigrana su dva susreta nedjeljnog programa, a u akciji je bio Martin Erlić, no brzo se ozlijedio i morao je napustiti travnjak...

Kao svojevrsna predigra velikom večerašnjem dvoboju između Juventusa i Milana, odigrana su dva dvoboja talijanskog prvenstva u ranijem terminu. Spezia i Sampdoria upisale su gostujuću pobjedu.

Spezia je gostovala kod Venezije i slavila 2:1 kasnim golom duboko u sudačkoj nadoknadi.

Povela je već u 13. minuti golom Simonea Bastonija, ali Venezia se vratila nakon točno sat vremena igre golom Ceccaronija. Ipak u 94. minuti Mehdi Bourabia osigurava pobjedu gostima.

Martin Erlić krenuo je od prve minute, ali u 23. minuti napustio je travnjak zbog ozljede. Prema prvim informacijama riječ je o ozljedi mišića, a nije poznato kolika ga pauza čeka.

Sampdoria je u prvoj utakmici dana gostovala kod Empolija i glatko slavila s 3:0. Dvostruki strijelac bio je Francesco Caputo, a konačnih 3:0 postavio je Antonio Candreva.

Rapid - Ponos Austrije

U trećem kolu Europske lige, nogometaši Dinama će gostovati u Beču kod Rapida. Donosimo priču o najvećem austrijskom nogometnom...