Saint-Étienne 1:3 Paris Saint-Germain
Paris Saint-Germain

PSG preokretom do pobjede, ozljeda Neymara zabrinula Parižane

Branimir Korać • nedjelja, 28.11.2021.

U susretu 15. kola Ligue 1 St. Etienne je ugostio PSG i upisao poraz 3:1. Očekivana pobjeda gostiju koji ipak nisu bili presretni na kraju susreta s obzirom da je u završnici Neymar zbog neugodne ozljede napustio igru...

Nogometaši PSG-a odnijeli su pobjedu iz St. Etiennea, ali puno su im važnije vijesti koje se očekuju od liječničke službe. Naime u završnici susreta Neymar je nezgodno stao i zaradio vrlo neugodnu ozljedu gležnja nakon čega je na nosilima iznesen s travnjaka.

I dok se očekuju vijesti o Neymarovom stanju, pišu se bodovi Parižanima koji su slavili 3:1 preokretom u drugom poluvremenu.

Poveo je domaćin u 23. minuti golom Denisa Bouange, a stvari su krenule krivim smjerom u završnici prvog dijela.

U 45. minuti St. Etienne ostaje s igračem manje zbog isključenja Timotheea Kolodziejczaka, a PSG odmah poravnava preko Marquinhosa za 1:1 na odmoru.

U drugom dijelu s igračem više PSG je pritisnuo, ali sve do 79. minute nije uspio doći do pogotka, a tada Angel Di Maria zabija za vodstvo gostiju. Konačnih 3:1 novim golom postavio je Marquinhos.